Airtècnics kopā ar Katalonijas Tehnisko universitāti eksperimentēja R+D+i nodaļas darbus, lai ieviestu mūsu gaisa aizkaros jaunākās tenoloģijas optimālas veiktspējas un efektīva darba sasniegšanai.
Airtècnics ir ilgtermiņa kopīgais pētnecības projekts ar siltumpadeves tehnoloģisko centru.
Gaisa aizkaru veiktspēja vērtējas pēc enerģijas taupīšanas un dažādu pielietojuma pakāpi kopā ar apkārtējo vidi.
Universitāte veic matemātisku formulēšanu, skaitliskos risinājumus un eksperimentālo gaisa aizkaru siltuma pārneses fenomena pārbaudi.
Ilustratīvi 3D resultāti un 2D profili atverošos durvju malā un vidū. |
CFD (skaitļošanas hidrodinamika) tika adaptēta universitātes gaisa aizkaru pētujumu analīzei. Tad rezultāti tiek pārbaudīti un apstiprināti ar eksperimentāliem rezultāties savā klimatiskajā kamerā.
UPC klimatiskās kameras ar eksperimenāliem pārbaudījumiem uzstādīto Windbox gaisa aizkaru attēli
Pateicoties šai sadarbībai Airtècnics ir gaisa aizkaru uzvedības simulators jebkurai situācijai. Mums ir iespēja ieviest visus vajadzīgos gaisa aizkara un apkārtējās vides parametrus, lai izanalizētu situāciju un izvēlētos visefektīvāko aizkaru.
Iekšējā ģeometrija, turbulences intensitātes līmeņi, strūklas izmešu leņķis, ātrums, lamelas ģeometrija, utt. ir faktori, kuri tiek ņemti vērā pētījumos.
Kā arī mēs varam izrēķināt enerģijas ietaupījumu un CO2 emisijas efektīva gaisa aizkara uzstādīšanas gadījumā durvju ailē.
Pielietojot iegūtās zināšanas mūsu iekārtu projektēšanai, Airtècnics ir gaisa aizkaru zināšanu un tehnoloģiju priekšgalā.